הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מתוך כל 4 חולי gout משוחרר עם מרשם לאופיאטים
9.7.19

כרבע מהמטופלים הסובלים מהתקף חריף של gout משוחררים מבית החולים עם מרשם לאופיאטים – אפילו כאשר קיימת אינדיקציה לטיפולים אחרים כגון corticosteroids ו- colchicine – כך עולה מניתוח מידע שנאסף ממערכת הבריאות של Rhode Island. הממצאים פורסמו בכתב העת Arthritis Care & Research.

 

מתוך כ- 460 המבוגרים ששוחררו מחדרי המיון או מבתי החולים עם אבחנה של גאוט לאורך תקופה של 2.5 שנים, כ- 28% קיבלו מרשמים לאופיאטים בשחרורם (טיפול של 8 ימים בממוצע). מהללו, מרבית המטופלים לא טופלו באופיאטים טרם אושפזו. oxycodone או שילובים של oxycodone היוו את המרשמים הנפוצים ביותר.

 

לאחר תקנון למשתנים מרובים נמצאו הגורמים הבאים כמנבאים לקבלת מרשם לאופיאטים: סוכרת, גאוט במספר מפרקים וטיפול באופיאטים טרם האשפוז.

ADT." לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007