הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ריווק קיבלה אישור FDA למערכת לסיוע לנפגעי שבץ ומנתרת ב-180% במסחר
6.6.19

מניית ריווק (Rewalk) מנתרת ב-180% במסחר בניו יורק לאחר שהחברה קיבלה את אישור רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) לשווק את המערכת Restore, שהיא חליפה רכה חיצונית (בניגוד למוצר) שנועדה לסייע לאנשים שסובלים מהגבלות תנועה לאחר שסבלו משבץ מוחי. המערכת היא היחידה מסוגה שאושרה על ידי ה-FDA ותימכר במרכזי שיקום בארה"ב.

 

כמעט אי אפשר לעמוד בפני החזון של חברת ריווק. החברה, שהוקמה ב-2001 על ידי ד"ר עמית גופר - שעמוד השדרה שלו נפגע בתאונה - פיתחה שלד לביש שמאפשר לפגועי עמוד שדרה לעמוד על רגליהם וללכת באופן עצמאי, ומשפר בכך מהותית את איכות חייהם של אנשים שסבלו ממכת גורל קשה. בכל הקשור להשקעה לעומת זאת, ריווק (7.4 +122.89%היא פחות חזון ויותר חלום בלהות. מהתבוננות בשווי החברה נראה לפעמים שריווק היא שלד בורסאי.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007