הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פיטנגו מקימה קרן ראשונה לתחום הרפואה
6.6.19

קרן פיטנגו הודיעה היום (ה') על סגירה ראשונה של קרן חדשה – Pitango HealthTech – שתתמקד בטכנולוגיות רפואיות ומתכננת לגייס 150 מיליון דולר. את הקרן ינהלו איתי הראל וד"ר גיא איזיקיאל, שותפים מנהלים בפיטנגו.

 

זו הפעם הראשונה בה פיטנגו מקימה קרן ייעודית לתחום ספציפי. היא אמנם ביצעה עד כה השקעות לא מעטות בתחום הרפואה הדיגיטלית אבל עשתה זאת באמצעות קרן ה-Early Stage או קרן הצמיחה שלה. בין היתר השקיעו הקרנות הללו בחברות כמו EarlySense, Magenta Medisafe, Vertos, Clew Medical ו־DouxMatok. כעת היא מודיעה גם על השקעה ראשונה של הקרן החדשה בחברת הגנומיקה Variantyx. פיטנגו הובילה סבב VC ראשון בהיקף של 7 מיליון דולר בחברה שהוקמה כמיזם משותף עם בית הספר לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב.


 

 

 מאת הגר רבט  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007