הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Zerbaxa מקבלת אינדיקציה חדשה לטיפול בדלקת ריאות חיידקית
6.6.19

ה- FDA אישר אינדיקציה חדשה לשימוש בתרופה Zerbaxa (ceftolozane-tazobactam) - טיפול בדלקת ריאות חיידקית שנרכשה בבית החולים או על רקע הנשמה. הטיפול התוך ורידי אושר לראשונה בשנת 2014, לטיפול בזיהומים מורכבים תוך בטניים או בדרכי השתן.

 

מחקר שכלל מעל ל- 700 חולים עם דלקת ריאות חיידקית שנרכשה בבית החולים או על רקע הנשמה, מצא כי הטיפול ב- ceftolozane-tazobactam היה יעיל במידה דומה לטיפול ב- meropenem, במונחים של שיעורי תמותה תוך 28 ימים (כ- 25%) והחלמה קלינית 7-14 ימים לאחר תום הטיפול (כ- 54%).

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של הטיפול בתרופה כללו עלייה באנזימי הכבד, אי ספיקת כליות, ושלשולים. אין לתת את התרופה לחולים המדגימים רגישות ל- beta-lactams. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007