הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ADA מעדכן את המלצותיו לטיפול בסוכרת ומחלת כליות כרונית
6.6.19

ה- American Diabetes Association עדכן את הסטנדרטים לטיפול בסוכרת כך שישלבו את תוצאותיו של המחקר CREDENCE שפורסם ב- New England Journal of Medicine. המחקר מצא כי הטיפול ב- sodium-glucose cotransporter-2 (SGLT2) inhibitor – canagliflozin הפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים ואי ספיקת כליות בקרב חולי סוכרת סוג 2 ומחלת כליות כרונית.

 

להלן עיקרי העדכונים:

 

  • רמות האלבומין בשתן (spot urinary albumin-to-creatinine ratio) ורמות ה- estimated glomerular filtration rate (eGFR) צריכות להיות מנוטרות לפחות פעם בשנה בקרב כלל החולים בסוכרת סוג 2.
  • עבור חולים עם סוכרת סוג 2 ו- diabetic kidney disease יש לשקול טיפול ב- SGLT2 inhibitor כאשר רמות ה- eGFR מגיעות או חוצות את סף ה- 30, בעיקר על רקע של albuminuria מעל ל- 300 mg/g, זאת על מנת להפחית את הסיכון הקרדיווסקולארי והכלייתי.
  • עבור חולים עם מחלת כליות כרונית המצויים בסיכון מוגבר ללקות באירועים קרדיווסקולאריים, glucagon-like peptide 1 receptor agonist עשוי להפחית את הסיכון להחמרת ה- albuminuria ו/או לאירועים קרדיווסקולאריים. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007