הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מזהיר מפני נטילת תוספים המכילים vinpocetine
6.6.19

ה- FDA מזהיר נשים בגיל הפוריות מפני נטילת תוספי דיאטה המכילים vinpocetine, לאור הסיכון לפגיעה בעובר ולהפלות.

 

המוצר עשוי להיקרא Vinca minor extract, lesser periwinkle extract או common periwinkle extract. התוספים הללו עשויים להיות משווקים לשיפור הזיכרון או הריכוז, מתן אנרגיה ועידוד ירידה במשקל.

 

מחקרים שנערכו בחיות בהיריון מצאו כי הללו שנחשפו ל- vinpocetine ילדו ולדות במשקל נמוך יותר והדגימו סיכון מוגבר להפלה. ה- FDA מציין כי אפילו נטילת מנה אחת עשויה להגביר את הסיכון.

 

הסוכנות מבקשת מהחברות המשווקות מוצרים המכילים vinpocetine לכלול אזהרות מתאימות בתווית המוצרים. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007