הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סוף המונופול: יוקם מכון רפואה משפטית נוסף
12.3.19

הפור נפל: סגן שר הבריאות יעקב ליצמן החליט להקים מכון לרפואה משפטית שני בישראל שיתחרה עם המכון היחיד הקיים היום, זה שבאבו כביר בדרום תל אביב - כך נודע ל"כלכליסט". ההחלטה נפלה בימים האחרונים כהמשך ישיר למסקנות של ועדה שהקים ליצמן, בראשות מנכ"ל משרדו משה בר סימן טוב, שהגישה דו"ח מפורט בנושא במאי האחרון.

 

הקמת המכון הנוסף היא רק חלק מהרפורמה המקיפה יותר המתוכננת בתחום הרפואה המשפטית בישראל, שבמסגרתה ייפרד המכון הקיים, בניהולו של ד''ר חן קוגל, ממשכנו הנוכחי ויעבור למתחם משלו בבית החולים אסף הרופא. כלומר, שני המכונים, החדש והישן, יהיו חלק מבתי חולים. רפורמה זו חיונית לנוכח ההזנחה המתמשכת שממנה סובל התחום בישראל - מדינה שבה יש לא רק פשע כמו בכל מדינה אחרת אלא גם מעשי טרור שמחייבים רפואה משפטית מתקדמת. כך, למשל, שני רופאים משפטיים היו אלו שפענחו בזמן קצר מאוד את הרצח של אורי אסנבכר ז”ל בשבוע שעבר ואפשרו את תפיסת הרוצח, פלסטיני תושב חברון שהודה במעשה.


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007