הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יו''ר האיגוד לרפואה פנימית: "גם אם מחיר האשפוז יעלה, הבעיה במחלקות לא תיפתר"
7.2.19

המחלוקת על הפתרון הראוי למשבר החמור הפוקד את המחלקות הפנימיות בבתי החולים ממשיך להסעיר את המערכת הרפואית.


אתמול נחשף ב"כלכליסט" כי העומסים הכבדים בבתי החולים, גרמו לסגן שר הבריאות יעקב ליצמן לאבד את הסבלנות ולפנות לוועדת המחירים המשותפת של משרדי האוצר והבריאות בדרישה להעלות לאלתר את תעריף האשפוז שמשלמות קופות החולים לבתי החולים באופן מיידי. פרופ' אבישי אליס, יו''ר האיגוד לרפואה פנימית, מתנגד באופן נחרץ לפתרון שמציע ליצמן.

 
"תעריפי יום האשפוז במחלקות הפנימיות אינם משקפים את התחלואה של החולים ואת היקף ההשקעה הארגונית בתרופות, בבדיקות, בפרוצדורות ובמשאב האנושי", מסביר אליס. לדבריו, המחיר הנמוך שמקבלות המחלקות הפנימיות "גרם לחוסר קשב ניהולי, להזנחת המחלקות ולקריסה. כתוצאה מכך, הנהלות בתי החולים מעדיפות להשקיע במקומות מכניסי כסף, כמו למשל מחלקת יולדות".


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007