הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדידה אוטומטית של לחץ הדם מדויקת יותר ממדידה ידנית
7.2.19

מדידות אוטומטיות של לחץ הדם מדויקות יותר מהמדידות הידניות, בקרב מטופלים עם יתר לחץ דם - אלו מסקנותיה של מטה אנליזה שפורסמה ב- JAMA Internal Medicine.

 

החוקרים ניתחו 31 מחקרים שכללו 9300 איש, אשר השוו מדידות ל"ד אוטומטיות, במהלכן המטפל לא היה נוכח בחדר והמטופל נמצא במנוחה, עם שיטות אחרות למדידת לחץ הדם. עבור מטופלים עם ל"ד סיסטולי של 130 mm Hg ומעלה, מדידות לחץ הדם הסיסטולי שבוצעו במהלך הביקורים השגרתיים במרפאה היו גבוהות משמעותית בהשוואה למדידות האוטומטיות (הבדל ממוצע, 14.5 mm Hg). מדידות אוטומטיות ומדידות אמבולטוריות בשעת העירות הדגימו נתונים דומים.


 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007