הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות אירובית מתונה עשויה לקצר את משך ההחלמה של בני נוער לאחר זעזוע מוחי
7.2.19

פעילות אירובית מתונה מקצרת את משך ההחלמה לאחר זעזוע מוח שהתרחש במהלך פעילות ספורטיבית, אלו ממצאיו של מחקר שפורסם בכתב העת JAMA Pediatrics.

 

כ- 100 בני נוער שפנו לטיפול בתוך 10 ימים לאחר שחוו זעזוע מוח במהלך פעילות ספורטיבית ונבדקו באמצעות ה- Buffalo Concussion Treadmill Test, חולקו באופן אקראי לביצוע פעילות גופנית אירובית או לקבוצת הביקורת. הפעילות האירובית כללה אופני כושר או הליכון למשך 20 דקות ביום. קבוצת הביקורת לא ביצעה כל פעילות גופנית.

 

חציון הזמן עד היעלמות הסימפטומים היה קצר באופן מובהק בקרב קבוצת המחקר – 13 מול 17 ימים.

 

לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007