הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לממשלה לא בער, ויצואניות הקנאביס יצטרכו להתאמץ יותר
29.1.19

האישור שהעניקו היום (א') השרים ליצוא קנאביס רפואי לחו"ל, לא־פחות משנה וחצי אחרי שהוגשה לממשלה ההמלצה על כך, נתן את האות למבול של דיווחים לבורסה. 17 החברות בענף הקנאביס שנסחרות כיום בתל אביב החלו לשחרר הודעות למשקיעים על הסכמים ומזכרי הבנות חדשים שחתמו ‑ החל בהסכמי מכירה ועד לשיתופי פעולה עם עמיתים. גם הפוליטיקאים הזדרזו לברך: לפי ההערכות שהוצגו לממשלה, יצוא הקנאביס צפוי להניב לישראל עד ארבעה מיליארד שקל בכל שנה.

 

לכאורה, העולם מחכה לחלוצים החדשים בזרועות פתוחות: שוק הקנאביס הרפואי מגלגל כיום 25 מיליארד דולר בשנה, וצפוי לתפוח ל־146 מיליארד דולר בשנה עד 2025. אלא שרוב החברות הישראליות לא יצליחו כנראה ליהנות מהחיבוק העולמי. מעבר לים, רכבת היצוא כבר יצאה לדרך, ומדינות כמו קנדה ואוסטרליה השלימו זה מכבר את הליכי האסדרה של התחום. שם כבר פועלים לאיתור שיתופי פעולה לגידול חקלאי של הקנאביס, לריבויו, למיצוי החומרים הפעילים, לייצור מוצרים כמו שמן קנאביס, ולהפצתו בבתי מרקחת.

 

 

לידיעה בכלכליסט>>

 

 

מאת צלי גרינברג 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007