הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עשרות רופאים, סטאז'רים ורוקחים נעצרו בחשד לקבלת רישיון באמצעות תרמית
4.12.18

משטרת ישראל עצרה הבוקר עשרות רופאים, סטאז'רים ורוקחים ברחבי הארץ, בחשד שקיבלו רישיון בתרמית. העצורים הציגו בפני משרד הבריאות תעודות סיום לימודי רפואה ורוקחות מאוניברסיטאות בארמניה, אף שלמדו שם פרק זמן קצר בלבד. על בסיס תרמית זו, על פי החשד, קיבלו החשודים רישיון לעסוק במקצועות רפואה בישראל. החקירה החלה בעקבות פנייה של משרד הבריאות למשטרת ישראל בבקשה לבחון תלונה אנונימית שהוגשה למשרד.

 

החקירה הוטלה על ימ"ר צפון, ואנשיו ניהלו פעילויות סמויות במשך תקופה ארוכה. הבוקר ניתן האות: בפעולה מתואמת, פשטו כוחות משטרה על בתי החשודים ועצרו בו זמנית 40 חשודים. בין החשודים רופאים, סטאז'רים ורוקחים - חלקם עובדים בבתי חולים או במוסדות ציבוריים אחרים.

 

החקירה העלתה כי החשודים למדו במוסדות שונים בחו"ל, ומשלא עמדו בדרישות אותם מוסדות לקבלת ההסמכה הנדרשת, פנו למאכער - שהפנה אותם למוסדות אקדמאיים שונים בארמניה. בסיועו של אותו אדם, העצורים נסעו לארמניה ולמדו באותם מוסדות פרק זמן קצר, שלאחריו קיבלו את תעודת סיום הלימודים - לכאורה בלי שסיימו את תקופת הלימודים הנדרשת.

 

 

לידיעה בדה מרקר >>


 

מאת טלי חרותי-סובר

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007