הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות גופנית עשויה למנוע התקפי לב בקרב אנשים בריאים
4.12.18

מחקר חדש שפורסם ב- European Heart Journal מצא כי אפילו אנשים שאינם מציגים סימנים לתחלואה קרדיווסקולארית צריכים להתעמל על מנת למנוע התקפי לב. הבריאות הלבבית-נשימתית עשויה להוות גורם מנבא לתחלואה עתידית, הזהירו החוקרים.

 

צוות החוקרים בחן את הבריאות הלבבית-נשימתית של 4,527 אנשים "בריאים ובכושר" שהשתתפו במחקר HUNT3 בין השנים 2006-2008.

 

כחלק מהמחקר, רצו הנבדקים על הליכון בעודם לובשים מסיכת חמצן ומוניטור לקצב הלב. החוקרים מדדו את הכושר הלבבי-נשימתי שהינו למעשה יכולת הגוף לספק לשרירים את כמות החמצן הנדרשת להם במהלך הפעילות הגופנית.

 

לאורך תשע שנות המעקב, 147 (3.3%) מהנבדקים פיתחו מחלות לב, נפטרו ממחלות לב, או נזקקו לניתוח מעקפים. אף על פי כן, החוקרים מצאו קורלציה בין כושר לבבי-נשימתי גבוה וסיכון קרדיווסקולארי מופחת – כולל הסיכון להתקפי לב – לאורך תקופת המעקב.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007