הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע על סף מכירת המפעל בצפון ב-80 מיליון דולר
9.10.18

חברת בי. בראון (B. Braun) הגרמנית מנהלת מגעים לרכישת מפעל מיגדה שבקריית שמונה מידיה של טבע(7,870.00.27%הוסף לתיק האישי). ל"כלכליסט" נודע כי המו"מ מתקיים לפי שווי של 100-80 מיליון דולר למפעל. החברה הגרמנית משווקת את המוצר העיקרי שטבע מייצרת במפעל – טבעדפטור – כשעיקר ההפצה של החברה הגרמנית נעשה באירופה אולם היא מרכזת גם 60% מההפצה של המוצר בארה"ב, וגוזרת את רוב הרווח ממכירתו.

 

עובדה זו הופכת את בי. בראון למועמדת הטבעית לרכישת המפעל, בתהליך שנמצא בשלבים סופיים, אולם יחד עמה מצויים בישורת האחרונה שני גורמים נוספים, אחד מהם ישראלי. מטבע נמסר בתגובה כי היא איננה מגיבה לשמועות בשוק.

 

הטבעדפטור מאפשר הכנסה של תרופות כימותרפיות לעירוי תוך הפחתת הפגיעה בצוות הרוקחים אשר מכין את התרופות לעירוי. מכירות הטבעדפטור נאמדות ב־80-70 מיליון דולר בשנה, והמפעל שמעסיק 200 עובדים הוא רווחי. עם זאת, המפעל מצוי כבר כמה שנים על המדף, וכניסתו של קאר שולץ לתפקיד מנכ"ל טבע ותוכנית ההבראה שהכין לענקית התרופות מזרזות את המגעים למכירתו.

 

 

לידיעה בכלכליסט >>מאת גולן חזני

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007