הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מה מחפש המיליארדר דן אורן בחברה שמייצרת טיפול למחלת הפרקינסון?
9.10.18

דקסל פארמה, חברת התרופות השנייה בגודלה בישראל לאחר טבע , מאמינה בטיפול למחלת הפרקניסון שמפתחת חברת הביו־פרמצבטקיה הישראלית אינטק פארמה : באחרונה רכשה דקסל נתח של 11.4% ממניות אינטק פארמה בהשקעה של 20 מיליון דולר — כך נודע ל–TheMarker. ככל הידוע, מדובר בהשקעה פסיבית של דקסל, שלא נעשתה כחלק מהשתלטות עוינת. לא ברור אם המניות נרכשו ממשקיע אחד, או שנאספו בשוק לאורך זמן. לפי הערכות, רכישת המניות קשורה לתרופה לבודופה, העומדת במרכז אחד מהניסויים הקליניים של אינטק. התרופה מיועדת לטיפול במחלת הפרקינסון בשלבים מתקדמים — שוק שבו דקסל פעילה ומעורבת. ב–2018 ביצעה אינטק ניסוי קליני...

 

 

לידיעה בדה מרקר >>מאת ערן אזרן

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007