הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר תרופה חדשה לטיפול במיגרנה
9.10.18

ה- FDA אישר את השימוש בתרופה galcanezumab (המשווקת כ- Emgality) למניעת מיגרנות בקרב מבוגרים. הזריקה, הניתנת באופן עצמי פעם בחודש, הינה נוגדן חד שבטי אנושי המתמקד בחלבון הקשור לגן ל- calcitonin.

 

מחקר phase 3 שכלל מטופלים הסובלים ממיגרנות חולפות או כרוניות, מצא כי המטופלים ב- galcanezumab הדגימו הפחתה משמעותית יותר במספר ימי המיגרנות החודשיים בהשוואה למטופלים בפלסבו (הפחתה ממוצעת, 4.5 מול 2.5 ימים), כמו גם סבירות גבוהה יותר להשיג הפחתה של 50% במספר ימי המיגרנה החודשיים. יתר על כן, הללו שסבלו ממיגרנות אפיזודיות וטופלו ב- galcanezumab הדגימו סבירות גבוהה יותר מהמטופלים בפלסבו להציג הפחתה של 75% ו- 100% במספר ימי המיגרנה במהלך החודש.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007