הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול ב- zoledronate מונע היארעות שברים בקרב נשים הסובלות מאוסטאופניה
9.10.18

טיפול תוך ורידי ב- bisphosphonate – zoledronate, מפחית את הסיכון לשברים בקרב נשים לאחר המנופאוזה עם אוסטאופניה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.

 

כ- 2000 נשים בגילאים 65 ומעלה עם אוסטאופניה (T score של -1.0 עד -2.5 בצוואר הירך) חולקו אקראית לקבלת ארבעה עירויים של zoledronate או פלסבו, מדי 18 חודשים. לאורך תקופת המעקב, שברים אירעו בתדירות נמוכה יותר בקרב המטופלים ב- zoledronate בהשוואה לפלסבו (22 מול 39 פר 1000 שנות אדם). החוקרים חישבו כי יש לטפל ב- 15 נשים, למשך 6 שנים, על מנת למנוע שבר אצל אישה אחת.

 

טיפול ב- zoledronate אף הפחית את שיעורי ההיארעות של מספר מטרות משניות במחקר, כולל שברים מלווים סימפטומים, שברים בעמוד השדרה, ואובדן גובה.

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007