הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שתיית מים עשויה למנוע הישנות זיהומים בדרכי השתן בקרב נשים צעירות
9.10.18

שתייה מרובה של מים עשויה למנוע הישנות של זיהומים בדרכי השתן בקרב נשים צעירות הנוטות לשתות מעט, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

במסגרת המחקר חולקו אקראית 140 נשים לפני המנופאוזה, שסבלו משלוש אפיזודות לפחות של cystitis במהלך השנה החולפת וללא סימפטומים בהווה, לתוספת שתייה של 1.5 ליטר מים מדי יום או להמשך צריכת הנוזלים הרגילה שלהן, למשך שנה. בתחילת המחקר, כל הנשים דיווחו על צריכת מים יומית נמוכה מ- 1.5 ליטר.

 

לאורך תקופת המעקב נמצא כי שיעור אפיזודות ה- cystitis הממוצע היה נמוך יותר בקרב הנשים בקבוצת המחקר בהשוואה לקבוצת הביקורת (1.7 מול 3.2), כמו גם המספר הממוצע של הטיפולים האנטי-מיקרוביאלים שנרשמו לטיפול ב- cystitis (1.9 מול 3.6).

 

 

לידיעה >>

 

  

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007