הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רפואה מתקדמת: מנהל מחלקה הקים בית חולים פרטי על שמו
06.9.18

בית החולים הפרטי החדש שנחנך אתמול בעפולה נושא שם יוצא דופן: RMC — ראשי תיבות של "רוזן מדיקל סנטר". מיהו אותו רוזן? פרופ' נמרוד רוזן הוא אחד מהבעלים של בית החולים החדש (מחזיק ב–15% מהבעלות) — אך הוא ידוע בקרב תושבי הצפון דווקא בשל התפקיד הציבורי הבכיר שלו בבית החולים העמק, כמנהל המחלקה האורתופדית־שיקומית.


כעת יש לו גם בית חולים פרטי על שמו, שהוא אחד מבעליו והמנהל הרפואי שלו — וזאת במקביל להיותו מנהל מחלקה בבית חולים ציבורי. ערבוב התפקידים הזה בין פרטי לציבורי, בין רפואי לעסקי הוא לא רק חוקי, אלא גם מאפיין מאוד את מערכת הבריאות הישראלית. וזה ממש לא הערבוב היחיד: בית החולים החדש, שכולל שבעה חדרי...

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת רוני לינדר-גנץ

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007