הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גם התותחים מארה"ב לא עזרו: משרד הבריאות הכריע נגד שיווק ג'ול בישראל
7.8.18

משרד הבריאות החליט סופית, בשיתוף היועץ המשפטי לממשלה, לאסור בישראל את השיווק של הסיגריה האלקטרונית עתירת הניקוטין ג'ול. כך מסר המשרד בתגובה לשאלת TheMarker.   ההחלטה התקבלה ביום חמישי האחרון, במסגרת דיון שנערך בנושא בראשות מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב. ההחלטה התקבלה כחודש לאחר שימוע רב משתתפים שנערך לחברה במשרד הבריאות. המשרד צפוי להוציא צו - כבר לקראת סוף השבוע הבא - שיאסור על שיווק של סיגריה אלקטרונית המכילה יותר מ- 20 מ"ל ניקוטין למ"ג נוזל מילוי - כמו בדירקטיבה האירופאית. בגרסה של ג'ול שנמכרת היום בישראל ובארה"ב יש כמעט פי שלושה ניקוטין - 59 מ"ל למ"ג נוזל.


 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007