הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שמירה על רמות נמוכות מאוד של LDL מפחיתה את הסיכון למחלות בכלי הדם
7.8.18

חולים במחלה קרדיווסקולארית טרשתית ששמרו על רמות נמוכות של LDL הניבו תועלת מהפחתת הרמות הללו עוד יותר, כך מסכמת meta-analysis שפורסמה בכתב העת JAMA.

 

החוקרים ניתחו את תוצאותיהם של שלושה מחקרים שבדקו תוספת טיפול בתרופות שאינן סטטינים כגון evolocumab ו- ezetimibe, לטיפול בסטטינים, בקרב נבדקים עם רמת LDL חציונית של 1.8 mmol/L (70 mg/dL) ומטה.

בקרב קבוצות המחקר, הסיכון לאירועים וסקולאריים משמעותיים – מוות, אוטם שריר הלב, שבץ איסכמי, או רה-וסקולאריזציה כלילית – היה נמוך ב- 21% עבור כל הפחתה של 1 mmol/L (39 mg/dL) ברמות ה- LDL.

 

תוצאות דומות נמצאו בניתוח נפרד שבחן טיפול בסטטינים בלבד. לא נצפו כל תופעות לוואי משמעותיות בקרב המטופלים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007