הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש מטיל ספקות במדיניות ניגוד העניינים של ה- FDA
10.7.18

מחקר חדש שפורסם בכתב העת Science  מעלה שאלות בנוגע ליעילות המדיניות של ה- FDA למניעת ניגוד עניינים בוועדות המייעצות שלה. הפאנלים משמשים כ"שומרי השער" ומצביעים הן על אישור תרופות חדשות והן על הרחבת האינדיקציות לשימוש בתרופות קיימות.

 

בחינת ההכנסות והתמיכות הכספיות של 107 החברים בוועדות מגלה כי 26 מהם קיבלו מעל ל- $100,000 מיצרנית התרופה או מהמתחרות שלה כתמיכה מדעית, החזרי נסיעות או שכר יועצים במהלך 4 השנים הראשונות שלאחר הצבעתם. אף על פי שה- FDA מנסה למנוע ניגוד עניינים, נמצא כי מרבית מהתמיכה הכספית נחשפה על ידי מקבליה במסגרת הפרסומים המדעיים שלהם, אך לא הוכרה על ידי ה- FDA, אשר ככול הנראה לא היה מודע לכך.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007