הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הרגלי חיים בריאים של האם מפחיתים את הסיכון של ילדיהן לסבול מהשמנה
10.7.18

ילדים ומתבגרים לאמהות השומרות על הרגלי חיים בריאים, מציגים סבירות נמוכה להפוך שמנים, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

במסגרת המחקר עקבו החוקרים אחר כ- 17,000משתתפות ב- Nurses' Health Study II ו- 25,000 ילדיהן, שהיו בגילאים 9-14 ובמשקל תקין בתחילת המחקר. הרגלי החיים של האמהות נבדקו.

 

  • היענות לדיאטה בריאה
  • BMI של 18.5-24.9
  • הימנעות מעישון
  • צריכת אלכוהול מועטה-מתונה (עד משקה אחד ליום)
  • פעילות גופנית בינונית עד מאומצת (לפחות 150 דקות בשבוע)

 

לאורך חציון של חמש שנים, 5% מהילדים העלו במשקלם. לאחר תקנון למשתנים מרובים, הרגלי החיים של האם – מלבד דיאטה – נמצאו קשורים באופן עצמאי עם סיכון מופחת להשמנה של הילד. יתר על כן, הסיכון של הילד פחת ככול שעלו מספר הגורמים הקשורים לבריאות של האם.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007