הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Avatrombopag
7.6.18

ה- FDA אישר את התרופה הראשונה מסוגה, Avatrombopag (המשווקת בשם Doptelet) להעלאת ספירת הטסיות בקרב מבוגרים עם thrombocytopenia ומחלת כבד כרונית, המתעתדים לעבור פרוצדורה רפואית או דנטאלית.

 

שני מחקרים שכללו כ- 500 חולים עם מחלת כבד כרונית ו- thrombocytopenia חמורה, מצאו כי הללו שקיבלו טיפול מקדים ב- avatrombopag אוראלי הדגימו ספירת טסיות גבוהה יותר וצורך מופחת בעירוי דם או בטיפול חירום, ביום בו עברו את הפרוצדורה הרפואית, זאת בהשוואה למטופלים בפלסבו.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של הטיפול כוללות חום, כאבי בטן, בחילות, כאבי ראש, תחושת עייפות ובצקות.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007