הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מכללת עזריאלי להנדסה ובית החולים הדסה יפתחו ציוד רפואי
8.5.18

בית החולים הדסה והמכללה האקדמית עזריאלי להנדסה בירושלים, החלו במימוש שיתוף-הפעולה עליו חתמו לפני כשנה. שני הגופים החלו בפיתוח משותף של ארבעה פרויקטים שהמשותף ביניהם הוא שכולם נותנים מענה לצרכים רפואיים באמצעות חידוש הנדסי.

 

תמר רז, מנכ"ל הדסית, חברת המסחור של בית החולים, מסרה כי בשנה האחרונה קיימו הצדדים שורה של מפגשים, סיורים ושולחנות עגולים בהשתתפות חוקרים בכירים מהדסה וחוקרים ומהנדסים בכירים מהמכללה. במפגשים הציגו רופאי בית החולים את הצרכים המקצועיים בהם הם נתקלים, וחוקרי ומהנדסי עזריאלי הצעות לפתרונות. לאחר הליך חשיבה וסינון משותפים נבחרו ארבעת הפרויקטים עליהם יעבדו המהנדסים במשותף.


הפרויקט הראשון מיועד לפתח צנתר לוריד פריפרי, פרויקט של ד"ר יקיר רוטנברג, מומחה לאונקולוגיה וגריאטריה, וד"ר היתם קאסם מהמחלקה להנדסת מכונות, נפגשו כדי לפתח צנתר המוחדר לורידי הגפיים אשר יוכל לשהות זמן ממושך בוריד מבלי לגרום לדלקת או להיסתם. פיתוח כזה עשוי להקטין את מספר הדקירות והחדרות העירויים לחולים הנזקקים לטיפולים תוך ורידיים ממושכים בבית החולים או בטיפול ביתי.

 

 

לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007