הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חולי סוכרת סוג 1 הדבקים בדיאטה דלת פחמימות מדווחים על שיפור באיזון הסוכרתי
8.5.18

דיאטה דלת פחמימות עשויה להועיל לשליטה הגליקמית בקרב חולי סוכרת סוג 1, כך מציע מחקר קטן שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

במסגרת המחקר נערך סקר שכלל 300 מבוגרים חולי סוכרת סוג 1 או הורים לילדים חולי סוכרת שדבקו בדיאטה דלת פחמימות (30 גרם פחמימות ומטה ליום) למשך 3 חודשים לפחות.

 

רמת ה- hemoglobin A1c הממוצעת של הנבדקים הייתה 5.67%, הפחתה של 1.45% בהשוואה לרמת ה- HbA1c אותה הציגו לפני הדיאטה. ילדים שדבקו בדיאטה הציגו רמת HbA1c ממוצעת של 5.71%, הנחשבת "רמה מאוזנת מאוד", לדברי החוקרים. שיעורי האשפוזים בבתי החולים ואירועי ההיפוגליקמיה היו באופן כללי נמוכים.

 

החוקרים ציינו כי ייתכן ומשתתפי המחקר הדגימו מוטיבציה גבוהה מהממוצע באוכלוסייה וקראו למחקרים אקראיים נוספים על מנת לאשש את התוצאות ולהמליץ המלצות גורפות.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007