הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בני נוער צורכים פחות משקאות ספורט מדי יום, אך עדיין צורכים משקאות מרובים פר שבוע
8.5.18

שיעור הצריכה היומי של משקאות הספורט מצוי באופן כללי בירידה בקרב מתבגרים, אך יותר ויותר בני נוער מדווחים על צריכה של משקאות ספורט לפחות פעם בשבוע, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

החוקרים השוו מידע מסקר שכלל 11,000 מתבגרים ונערך בשנת 2010 עם סקר שכלל קבוצה אחרת ונערך בשנת 2015.

 

אחוז בני הנוער שדיווח על צריכה יומית של משקאות ספורט קטן לאורך תקופה זו, מ- 16.1% ל- 13.8%. מתבגרים עם עודף משקל או כאלו שנהגו לצפות בטלוויזיה מעל לשעתיים ביום, לא הדגימו ירידה בצריכת המשקאות היומית. שיעור הנבדקים שדיווח כי צרך לפחות משקה אנרגיה אחד במהלך השבוע החולף היה 57.6% בשנת 2015, עלייה קלה מהנתון שנצפה בשנת 2010 – 56.0%.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007