הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניסוי מוצלח לאייסקיור בטיפול החנקן הנוזלי בסרטן השד
6.5.18

חברת אייסקיור מדיקל הישראלית מדווחת היום (א') על תוצאות מעודדות של ניסוי בטיפול בסרטן השד: הניסוי הקליני שנערך בהקפאת גידולים בשד בחנקן נוזלי (ללא ניתוח) באמצעות מערכת ה-IceSence3 של החברה השיג יעילות של 99% בחיסול גידולי סרטן שד בסיכון נמוך. 

 

הניסוי במערכת של אייסקיור נערך ב-18 בתי חולים ומרפאות מובילים בארה"ב. בניסוי נכללו 152 נשים מגיל 58 עד 94 עם בסרטן שד בסיכון נמוך, בשלב מוקדם, המתבטא בגידולים בקוטר של עד 1.5 ס"מ - סוג זה מהווה כ-60% ממקרי סרטן השד המאובחנים מידי שנה.

 

6 מטופלות נמצאו לא מתאימות לפרוטוקול הניסוי. ב-145 מתוך 146 מטופלות לא זוהתה חזרה של הסרטן. מתוך 145 המטופלות, 103 מטופלות נמצאות בתקופת מעקב של כמעט שנתיים כמו כן, לא נרשמו סיבוכים משמעותיים כתוצאה מהשימוש במכשיר או הפרוצדורה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007