הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעבדה פיראטית לייצור ושווק סטרואידים אנבוליים בבת ים
6.5.18

משרד הבריאות פעל כנגד מעבדה לייצור סטרואידים אנבוליים. בפעילות לקחו חלק גם צוות של מנהל לאכיפת סמים בארה"ב (D.E.A) שהגיעו במיוחד לארץ לצורך המבצע בפעילות שנערכה אתמול בלילה (בתאריך 29.04.2018) על ידי האגף לאכיפה ופיקוח במשרד הבריאות בשיתוף גורמי אכיפה נוספים הכוללים את רשות המיסים והמשטרה נתפסה מעבדה פיראטית בבת ים השייכת למר ישראל לשעבר אלעד פרמן וייצרה ושווקה סטרואידים אנאבוליים בהיקפים נרחבים מאוד.

 

 

להודעת משרד הבריאות >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י משרד הבריאות

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007