הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מלחי אמבט אינם מועילים לילדים הסובלים מאקזמה
6.5.18

בהשוואה לטיפול הסטנדרטי בלבד, תוספת של מלחי אמבט אינה משפרת את הסימפטומים הנלווים לאקזמה בקרב ילדים, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

כ- 500 ילדים מגיל 1-11 שנים עם atopic dermatitis בינונית עד חמורה חולקו באופן אקראי לקבלת הטיפול הסטנדרטי בלבד (שימוש בקרמים במקום סבון וסטרואידים מקומיים במקרה הצורך) או הטיפול הסטנדרטי בתוספת אחד מתוך שלושה מלחי אמבט (Aveeno, Oilatum או Balneum).

 

מטרת המחקר העיקרית – ציון חומרת האקזמה לאחר 16 שבועות – היה דומה בקרב כלל הקבוצות. נצפה שיפור מובהק סטטיסטית בקרב ילדים מתחת לגיל 5 בקרב ילדים שעשו 5 אמבטיות ומעלה בשבוע, אך ההבדלים לא היו משמעותיים מבחינה קלינית.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007