הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ירידה במשקל מועילה לחולים בדלקת פרקים
6.5.18

שיעור גבוה יותר של מטופלים עם עודף משקל או השמנה, ודלקת פרקים, מקבלים כיום ייעוץ להפחתה במשקל, כך עולה מניתוח חדש ב- MMWR. ה- American College of Rheumatology ממליץ למטופלים עם עודף משקל ודלקת פרקים בירך או בברך להפחית ממשקלם.

 

בין השנים 2002-2014, עלה שיעור הייעוצים לירידה במשקל שניתן לקבוצה זו מ- 35.1% ל- 45.5% מהמטופלים, נתון שאף עלה על הסף שהומלץ על ידי ה- Healthy People 2020 initiative – 45.3%.

 

החוקרים סיכמו: "ייעוץ משולב לירידה במשקל, פעילות גופנית ולימוד עצמי, והפנייה לתוכניות טיפול מבוססות ראיות מדעיות, עשויים לסייע לחולים בדלקת פרקים לשפר את איכות חייהם ובריאותם לטווח הרחוק."

.

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007