הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם מידת השליטה הגליקמית מנבאת את הסיכון לתמותה לאחר טיפול כירורגי?
6.5.18

במסגרת המחקר החדש שנערך באוניברסיטת דיוק נבדק באופן רטרוספקטיבי הקשר שבין רמת ה- HbA1c טרום הניתוח, רמות הגלוקוז הממוצעות במהלך 3 הימים שלאחר הניתוח, ושיעורי התמותה לאחר הטיפול הכירורגי, בקרב 13,000 מטופלים.

 

לא נמצא קשר בין אחוז ה-HbA1c  ב-90 הימים שלפני הטיפול ושיעורי התמותה בתוך 30 ימים לאחריו. עבור רמות הגלוקוז הממוצעות לאחר הטיפול, הממצאים היו תלויים בסוג הניתוח. לאחר ניתוחים לא קרדיאליים, רמות גלוקוז ממוצעות גבוהות לאחר הניתוח הפחיתו במעט את הסיכון לתמותה בתוך 30 ימים. לאחר ניתוחים קרדיאליים, הקשר היה בצורת U. שיעורי התמותה היו גבוהים יותר על רקע רמות גלוקוז בתר-ניתוחיות ממוצעות של 100 mg/dL או 200 mg/dL, בהשוואה ל- 140 mg/dL. בניתוחים הסטטיסטיים הללו, בוצע תקנון עבור הקשר בין HbA1cוגליקמיה בתר-ניתוחית, גיל ו- BMI.

.

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007