הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן הרחם: תרופה טעונה ננו-חלקיקים הורסת את תאי הגידול
7.12.17

 

מחקר חדש ומסקרן מתאר כיצד אסטרטגיית טיפול חדשה משפרת את סיכויי ההישרדות של החולות בסרטן הרחם. המחקר מתאר כיצד תרופה הטעונה ננו-חלקיקים מתמקדת והורסת את תאי הגידול המרכיבים את סרטן הרחם בעכברות.

 

במסגרת המחקר הוטענו התרופות paclitaxel ו- nintedanib בננו-חלקיקים. paclitaxel היא תרופה כימותרפית המשמשת לטיפול בסרטן הרחם, השחלות והשד, בעוד ש- nintedanib משמשת להפחתת התפתחות כלי הדם בגידול. יתר על כן, nintedanib מסוגלת להתמקד במוטציה גנטית הקרויה loss-of-function p53, הידועה כמקנה עמידות לתאי הסרטן כנגד טיפולים כימותרפיים.

 

החוקרים הזריקו את התרופות הטעונות ננו-חלקיקים לעכברות החולות ומצאו כי לא רק שהטיפול הפחית את התפתחות הסרטן אלא שהוא גם שיפר את תוחלת החיים של המכרסמות.

  

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007