הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדינול של הזוג ריכטר קיבלה אישור לסטנט מצופה תרופה
05.12.17

יצרנית הסטנטים מדינול, בבעלות קובי ויהודית ריכטר, הודיעה במהלך סוף השבוע על קבלת אישור של ה-FDA, רשות המזון והתרופות האמריקאית, לסטנט Elunir - סטנט מצופה תרופה לטיפול בהיצרות עורקים. זו הכניסה של מדינול לתחום הסטנטים מצופי התרופה, לאחר שפעלה בעיקר בתחום הסטנטים העשויים מתכת בלבד.

 

סטנטים מצופי תרופה נחשבים היום, לאחר שנים של תחרות צמודה, לעדיפים על פני סטנטים מתכתיים בלבד. שוק הסטנטים המצופים מגלגל כיום כמה מיליארדי דולרים ונמצא בצמיחה, לכן, המוצר החדש - שהוא הסטנט החדש הראשון שמשיקה החברה מזה זמן רב - אמור לשפר את התחרותיות של החברה. היום מעסיקה מדינול כ-300 עובדים, רובם בירושלים. היא אמנם מתנהלת בחשאיות, אך הכנסותיה מגיעות, ככל הנראה, למאות מיליוני דולרים.


לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007