הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת הביומד אטוקס ביו גייסה 30 מיליון דולר
5.12.17

 

חברת אטוקס ביו הישראלית, שפיתחה תרופה לטיפול בזיהומים קשים, הודיעה אתמול (ב') כי השלימה גיוס הון נוסף בסך 30 מיליון דולר. את הגיוס הובילה קרן ההשקעות Arix Bioscience הבריטית, בהשתתפות Adams Street Partners ו- וAsahi Kasei. בין המשקיעים הקיימים גם קרן אורבימד. סך גיוסי ההון של החברה מגיע כעת ל-60 מיליון דולר, בנוסף למענק בסך 25 מיליון דולר.

 

אטוקס ביו נוסדה ב-2003 על ידי פרופ' ריימונד קמפפר וד"ר גילה ערד מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ועל ידי יישום - חברת מסחור הטכנולוגיה של האוניברסיטה העברית. למייסדים אין היום תפקיד רשמי בחברה. לחברה משרדים בנס ציונה ובארה"ב, והיא מעסיקה 20 עובדים. לחברה עדיין אין הכנסות.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת אלירן רובין

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007