הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פיטר ת'יל השקיע בחברה ישראלית המפתחת תרופה למחלת הכבד השומני
5.12.17

 

היזם והמיליארדר פיטר ת'יל הוביל סבב השקעה בסך 10 מיליון דולר בחברת הביומד הישראלית כמומאב (ChemomAb), כך דיווחה החברה אתמול (ב'). הסבב החדש מביא את סך ההשקעות בחברה ל-15 מיליון דולר, כאשר הגיוס האחרון נערך לפני שנתיים.

 

ת'יל הוביל את הסבב יחד עם חברת ההשקעות בתחום הבריאות אורבימד (OrbiMed), ואליהם הצטרפו קרן מיילסטון ו-SBI Japan Israel Innovation Fund. ההון החדש ישמש את כמואב לביצוע מחקרים קליניים בתרופה שפיתחה לחולים במחלת הכבד השומני.

 

 


לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רותי לוי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007