הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Repatha (evolocumab) לטיפול בהתקפי לב ושבץ
5.12.17

 

ה- FDA אישר אינדיקציה חדשה לתרופה evolocumab (Repatha). ה- PCSK9 inhibitor מאושר כעת למניעת אירועים קרדיווסקולאריים (לדוגמא אוטם שריר הלב, שבץ, רה-וסקולאריזציה כלילית) עבור מטופלים עם מחלת לב קיימת, כך הודיעה יצרנית התרופה.

 

מחקר קליני מצא כי מטופלים עם מחלה קרדיווסקולארית טרשתית ורמות LDL של 70 mg/dL ומעלה, אשר טופלו ב- evolocumab, הדגימו שיעור היארעות נמוך משמעותית של מטרת המחקר העיקרית – תמותה מגורם קרדיווסקולארי, אוטם שריר הלב, שבץ, אשפוז עקב תעוקת חזה בלתי יציבה ורה-וסקולאריזציה כלילית, בהשוואה לחולים שקיבלו פלסבו וזאת לאחר שנתיים של מעקב (9.8% מול 11.3%).

 

התרופה הניתנת בזריקה ומורידה את רמות ה- LDL, אושרה בעבר לטיפול במבוגרים עם heterozygous familial hypercholesterolemia, homozygous familial hypercholesterolemia או מחלה קרדיווסקולארית טרשתית שהדגימו רמות LDL גבוהות על אף טיפול.

 

  

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007