הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גרפים למדידת הדעיכה הקוגניטיבית עשויים לסייע לאבחן מטופלים עם דמנציה
5.12.17

 

גרפים למדידת הדעיכה הקוגניטיבית המבוססים על עקומות אחוזונים – הדומים לאלו המשמשים למדידת הגובה - עשויים לסייע לאבחן התפתחות דמנציה, כך מציע מחקר חדש שפורסם ב- Canadian Medical Association Journal.

 

המחקר הקנדי כלל קוהורט של למעלה מ- 6000 מבוגרים בריאים מגיל 65 ומעלה ו- 1200 מבוגרים עם דמנציה על מנת לבנות את הכלי QuoCo. המודל מתחשב בגיל המטופל, בהשכלתו ובציון ה- Mini-Mental State Examination (MMSE) בשנים 0, 5 ו- 10. הכלי הדגים רגישות של 80%, סגוליות של 87% וערך מנבא שלילי של 99%, בהשוואה לספי ה- MMSE לאבחנת דמנציה.

 

אבחון של דעיכה קוגניטיבית באמצעות הכלי החדש מעיד כי קיים צורך בהערכה קלינית מקיפה, סיכמו החוקרים.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007