הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר Buprenorphine הניטל פעם בחודש לטיפול בהתמכרות לאופיאטים
5.12.17

 

ה- FDA הודיע כי אישר את השימוש בזריקות חודשיות של buprenorphine, המשווקות כ- Sublocade לטיפול בהתמכרות בינונית עד חמורה לאופיאטים. צורות אחרות של התרופה (טבליות לדוגמא) צריכות להינטל מדי יום.

 

על המטופלים להתחיל ראשית בטיפול טראנסמוקולזלי ולהדגים יציבות לאורך שבוע לפחות. הזריקות מיועדות למבוגרים ולא נבדקו בקרב מטופלים מתחת לגיל 17 או מעל לגיל 65 שנים.

 

Sublocade אושרה בצירוף הערת אזהרה מפני הסיכונים הכרוכים בהזרקה תוך ורידית שלה. הטיפול חייב להינתן בידי איש צוות רפואי. תופעות הלוואי הנפוצות של התרופה כוללות שינויים בתפקודי הכבד, עצירות, כאבי ראש, כאבים באתר הזריקה, בחילות והקאות.

 

Sublocade צפויה להיות זמינה בארה"ב בתחילת שנת 2018.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007