הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אפליה חיסונית מתקנת
7.11.17

 

מערכת החיסון לא רק נלחמת בפתוגנים (מחוללי מחלה) כאשר הם תוקפים את גופנו לראשונה, היא גם מכינה ומשפרת עצמה ללא הרף לקראת מתקפות עתידיות. כך, תאים של מערכת החיסון המייצרים נוגדנים משתתפים ב"אימונים" תחרותיים במטרה לשפר את יכולתם למגר מחוללי מחלה מזיקים. מחקר חדש במכון ויצמן למדע מראה, כי מערכת החיסון בוחרת את תאי החיסון שיזכו להיכנס ל"מחנות אימונים" לשם יצירת נוגדנים יעילים יותר באמצעות מולקולות הדבקה המשמשות כ"מגבר". אסטרטגיה זו, לדברי ד"ר זיו שולמן מהמחלקה לאימונולוגיה, מעניקה לגוף הגנה רחבה ומגוונת מפני זנים שונים של אותו פתוגן.

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007