הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת VBL חתמה על הסכם מסחור בלעדי ביפן ב-115 מיליון דולר
7.11.17

 

חברת VBL, שמפתחת תרופות למחלות סרטן ומחלות דלקתיות, חתמה על הסכם חברת NanoCarrier, שנסחרת בבורסה של טוקיו בשווי של 281 מיליון דולר, למסחור ואספקה של תרופת הדגל שלה VB-111 ביפן.

 

VBL תקבל מקדמה של 15 מיליון דולר במזומן ותשלומים שעשויים להגיע עד 100 מיליון דולר בכפוף לעמידה באבני דרך של פיתוח קליני ושל רגולציה ושיווק. VBL תקבל גם תמלוגים דו ספרתיים בטווח של 15%-19% ממכירות התרופה ביפן. כחלק מההסכם העניקה VBL לחברת ננוקרייר זכויות בלעדיות לקדם ולשווק את VB-111 ביפן עבור כל ההתוויות.

 

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007