הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר ענק: האם ספורט אינטנסיבי עלול להיות מסוכן ללב, עד כדי מוות?
10.10.17

 

האם תחרויות ספורט אינטנסיביות עלולות להיות מסוכנות ללב? מחקר שפורסם בחודש שעבר בכתב העת היוקרתי Annals of Internal Medicine סוקר מקרי דום לב ומוות שהתרחשו ב-31 שנים של תחרויות טריאתלון שנערכו בארה"ב (1985-2016). זהו המחקר החשוב והגדול ביותר בהיקפו שעוסק בסיכון הקיים בספורט אינטנסיבי זה. טריאתלון הוא שילוב של שחייה, רכיבה על אופניים וריצה ברצף, ונחשב לאחד המבחנים האינטנסיביים והמתישים ביותר של כושר גופני. בארה"ב מתחרים כחצי מיליון איש בשנה בתחרויות טריאתלון ובארץ כ-2,000. 

 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת רן קורנובסקי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007