הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת התרופות לונזה פותחת מרכז חדשנות בחיפה
10.10.17

 

חברת לונזה השוויצרית, שפועלת בשוק הפארמה והביוטק הבינלאומי, הודיעה על הקמת מרכז לשיתופי פעולה וחדשנות בפארק מדעי החיים החדש בחיפה. בעבר הודיעה החברה הכלכלית חיפה, אשר מקימה את פארק מדעי החיים, כי במרכז הפארק יעמוד מרכז חדשנות של חברת תרופות בינלאומית, ונראה כי הכוונה הייתה למרכז זה. המרכז יחל לפעול כבר ב-2017, ועל פי התוכנית יעבדו בו כ-15-20 חוקרים במהלך 2018.


מהחברה הכלכלית חיפה נמסר כי המרכז יעזור למנף את העוצמה המדעית של ישראל בתחומים כגון ביולוגיה מולקולרית ותאית, הנדסה ותוכנה. עם הקמת המרכז, לונזה מכוונת להאיץ פרויקטים במחקר ופיתוח בחטיבת הפארמה-ביוטק שלה ובנוסף להיחשף לטכנולוגיות ייצור ביולוגי.

 

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007