הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קרן אינטגרה הולדינגס גייסה 25 מיליון דולר
10.10.17

 

קרן אינטגרה הולדינגס, שמשקיעה בחברות בתחום מדעי החיים שהוקמו על ידי חוקרים מהאוניברסיטה העברית, הודיעה על גיוס של 25 מיליון דולר. עקב כך מגיע ההיקף הכולל של ההון שגויס על ידי הקרן ל-40 מיליון דולר במשך חמש שנים.

 

המשקיעה המובילה בסבב הנוכחי היא קרן Tamasek מסינגפור, קרן שמנהלת השקעות בהיקף של 197 מיליארד דולר. ל Tamasekהצטרפה קרן אריה קפיטל הבריטית וכן קרנות ההשתלמות של הסתדרות המורים, אשר השקיעו בקרן גם בסבב הראשון. בעלת מניות גדולה נוספת בקרן היא יישום, חברת מסחור הטכנולוגיה של האוניברסיטה העברית. יישום ייסדה את הקרן והעבירה לתוכה את אחזקותיה בשש חברות מדעי החיים מובילות שהוקמו על בסיס טכנולוגיה שפותחה בעברית (ולכן ליישום היו אחזקות בחברות אלה). מאז השקיעה הקרן בחברות נוספות, שכולן מוסחרו על ידי יישום על בסיס המצאות שפותחו באונירסיטה.

 

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007