הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדוע משרד הבריאות לא משתתף בוועדה בינ"ל לסימון מזון?
10.10.17

 

מדוע משרד הבריאות מסרב לקחת חלק בכינוס של ועדה בינלאומית העוסקת בסימון שלילי של מזון המכיל כמות גבוהה של סוכר, נתרן ושומן בחזית האריזה, דווקא בימים שבהם הוא נאבק על רפורמה בנושא?


ביום שני הבא צפויה להתכנס ועדה בינלאומית מטעם ארגון קודקס, שהקים האו"ם ומרכז סטנדרטים, מסמכים, הנחיות ותקנים בינלאומיים הנוגעים במזון, ייצורו ובטיחותו. לקראת המפגש הנוכחי הגישו 29 מדינות ו-8 ארגונים חוות דעת ומידע על הנעשה בנושא אצלם, אולם ל"גלובס" נודע כי במשרד הבריאות לא מתכננים לשלוח אליה נציגים.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת שני מוזס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007