הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההשפעה של טיפול חד שבועי ב- Exenatide על התחלואה הקרדיווסקולארית בקרב חולי סוכרת
10.10.17

 

על מנת לעמוד בדרישות הרגולטוריות בנוגע לבטיחות הקרדיווסקולארית של תרופות חדשות לטיפול בסוכרת, נערך המחקר הממומן שבחן את היעילות של exenatide (Bydureon) - glucagon-like peptide-1 (GLP-1)-receptor agonist – הניתן בזריקה פעם בשבוע.

 

כ- 15,000 חולי סוכרת סוג 2 (גיל ממוצע, 62 שנים) טופלו ב- exenatide או בפלסבו. לאורך מעקב של 3 שנים בממוצע, לא נצפה שינוי משמעותי ברמות ה- HbA1c בקרב המטופלים בפלסבו אך נצפתה ירידה של 0.5% בקרב המטופלים ב- exenatide. שיעור ההופעה של אירועים קרדיווסקולאריים ראשוניים (תמותה מסיבות קרדיווסקולאריות, אוטם שריר הלב או שבץ) היה 11.4% בקרב המטופלים ב- exenatide ו- 12.2% בקרב המטופלים בפלסבו - הבדל העומד בקריטריון הסטטיסטי ל- noninferiority של exenatide (לבטיחות) אך לא ל- superiority (ליעילות).

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007