הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בשמים וסבונים מוצקים יוחרגו מרפורמת התמרוקים למשך שנתיים
10.08.17

 

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הודיע בוועדת הבריאות של הכנסת, כי בשמים וסבונים מוצקים לא יהיו חלק מרפורמת התמרוקים, ויישארו באחריות משרד הכלכלה למשך "פרק זמן משמעותי נוסף, להערכתי כשנתיים".

 

המשמעות: לתקופה של שנתיים לא יידרשו יבואני ויצרני הבשמים לרגולציה נוספת, שלא חלה עליהם כיום. לדברי בר סימן טוב, לצורך כך יידרש תיקון חקיקה ראשית.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת אורנה יפת
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007