הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לקנות את המוצר הכי מבוקש ב-50% הנחה
10.08.17

 

במאה הנוכחית נראה שאוכלוסיית העולם תתקשה להכפיל את עצמה, וזאת לאחר שבמאה הקודמת הכפילה עצמה פעמיים. במקביל, צפויה כמות האנשים בגילאי 65 ומעלה להכפיל את עצמה תוך חצי יובל. השינוי הזה במבנה אוכלוסיית העולם ללא ספק יביא לשינוי כמעט בכל אספקט כלכלי. במדינות העשירות היחס בין אוכלוסייה מבוגרת לצעירה צפוי להיות בעייתי יותר מהמדינות העניות. כך למשל, עד 2035 על כל 100 אנשים בגילאי העבודה ביפן יהיו 69 קשישים, לעומת 43 ב-2010 ובגרמניה 66 לעומת 38 ב-2010.

 

מכיוון שבאופן כמעט וודאי האוכלוסייה הקשישה בעולם הולכת לגדול לממדים עצומים, הביקוש למוצרים ושירותים ייעודיים למגזר יעלו, כמו למשל בתי אבות, שירותים סיעודיים וכמובן תרופות. על כן, אם הייתי צריך להמר היום באיזה סקטור המכירות הולכות לגדול משמעותית, אין ספק שהייתי מהמר על מניות חברות התרופות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת שמואל בן אריה

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007