הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בלומברג: טבע שוקלת למכור את חטיבת מוצרי מערכת הנשימה
10.08.17

 

מכירת החיסול של טבע (6,400 -2.54%) נמשכת. סוכנות הידיעות בלומברג מדווחת שטבע בוחנת את מכירת חטיבת מוצרי מערכת הנשימה ואת החברה הבת האיסלנדית Medis, שמפתחת תרופות גנריות עבור חברות אחרות. טבע ציינה שאינה מגיבה לספקולציות אולם אישרה כי החליטה למכור את Medis.

 

בלומברג העריכה שמכירת Medis עשויה להניב 500 מיליון דולר, ואילו מכירת חטיבת מוצרי הנשימה עשויה להניב הכנסות של 500 מיליון דולר עד 2 מיליארד דולר - בכפוף לסל המוצרים שיימכר ולערך שייוחס למוצרים שטבע מפתחת בימים אלה.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007