הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בריאות העצם וטיפולים המתמקדים בעצמות עבור סרטן ערמונית ללא גרורות: Systematic Review ו- Meta-analysi
10.08.17

 

Bisphosphonates משפרים את צפיפות העצם בקרב גברים עם סרטן ערמונית המטופלים ב- androgen deprivation therapy, אך אין ראיות המעידות כי הטיפול מונע שברים. אלו מסקנות המחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

החוקרים ניתחו מידע משתי סקירות ו- 27 מחקרים שעסקו בטיפול המכוונים לעצמות בקרב גברים עם סרטן ערמונית ללא גרורות שהחלו או המשיכו לקבל טיפול ב- ADT. להלן עיקרי הממצאים:


• טיפול ב- Bisphosphonates (בהשוואה להיעדר טיפול) הגביר באופן מובהק את צפיפות העצם בעמוד השדרה המותני, צוואר הירך וסה"כ בעמוד השדרה לאחר 12 חודשים.


• Denosumab, בהשוואה לפלסבו, הפחית את השברים בחוליות השדרה לאחר 12, 24 ו- 36 חודשים, אך הממצאים הוגבלו למחקר אחד באיכות גבוהה.


• שלושה מחקרים הדגימו כי פעילות גופנית לא הייתה יעילה יותר מהטיפול הסטנדרטי להעלאת צפיפות העצם.

 

 

 

לידיעה >>ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007